Nawrót kataru u 4-letniej córki

Witam moja 4 letnia córka znowu bo to juz 3 raz w 4 tygodnie ma katar od razu gęsty zielony.Ma leki wziewne Seretide , Hitaxa, i Monkasta. A do nosa krople Pronasal ale to juz 3 dzień i nic nie pomaga.Czy może zmienić krople do nosa. Już nie wiem co robić jak podaje antybiotyk katar znika, po paru dniach od zakończenia antybiotyku katar powraca.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pulmonologa dziecięcego lub alergologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Czy były wykonywane testy alergiczne?