Nawrót mięśniaka macicy

Witam 6ms temu mialam operacje wyluszcenia miesniaka macicy wczoraj mialam usg i znowu mam miesniaka tyle ze 5mm ma pani doktor powiedziala zeby starac sie szybko o dziecko bo potem ttzeba bendzie macice usunac skoro miesniak nawrucił czy nie ma szans na zoperwanie nawet takiego miesniaka czy on nie przeszkodzi w zajsciu w ciaze a i mam pyatnie jak liczyc dni płodne 3czerwca miala miesiaczke

Lek. Tomasz Budlewski

3 czerwca to pierwszy dzien cyklu. Prosze kierowac się zaleceniami lekarza, mięśniaki czasem utrudniają donoszenie ciąży, ale to wtedy gdy są duże i umiejscowione w niekorzystnym położeniu.