Nawrót padaczki po odstawieniu leków i piciu alkoholu

Dzień dobry chciałem sie zapytać jakie są dobre leki przeciwpadaczkowe pół roku temu po wyjśćiu ze szpitala została mi przepisana doxepina a pozniej zamienione na convulex chcąc napić sie piwa przerwałem branie tabletek i po 1.5 miesiecznym ciągu dostałem drgawek i padaczki i wylądowałem z powrotem w szpitalu czy jeżeli będe znowu pił piwo bo przez 1.5 miesiąca piłem tylko wódke to też dostane ataku padaczki nawet jeśli będe pił 4 słabe piwa tygodniowo

Zachęcam do podjęcia terapii uzależnienia od alkoholu. Wystąpienie padaczki alkoholowej może świadczyć o daleko posuniętych zmianach w mózgu spowodowanych przez alkohol. Alkoholizm jest chorobą postępująca, to znaczy skutki picia alkoholu będą coraz gorsze i mogą doprowadzić do trwałego kalectwa lub śmierci. Niestety żarty się skończyły.