Nawrot polipa w gardle po usunięciu

Witam,po raz kolejny piszę i nie "kręcę", ani nie wymyślam! Wycięto u mnie w przełyku I polipa 2 lata temu, miał 6 mm. II 4 mm też wycięto w następnym roku. Teraz po 1 roku od ostatniego wycięcia znów przy badaniu odkryto polipa, ma już 6 mm, wynik badania hist pat: papilloma planoepitheliale in statu inflammationis, Mucykarmin reakcja prawidłowa.Mam się spodziewać kolejnych,coraz szybciej rosnących i coraz większych polipów? Nie da się ich trwale usunąć ? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza gastrienterologa i postępować zgodnie z jego zaleceniami.