Nawrot ropnia i przetoki na pośladku

Ropień/przetoka na pośladku blisko dróg rodnych. Nacinane 2 razy, od lipca 7 nawrotów nikt nie jest wstanie powiedzieć co to jest, tylko gdybają i podają antybiotyki. Gdzie się udać by to sprawdzić i wyleczyć? Jakie zrobić badania? Przy nacinaniu nikt nie pobierał materiału do badania, tylko zakładali sączek i przepisywali antybiotyki. Cały czas(nawet po nacięciu) czuć zgrubienie.Tak jakby cały czas coś tam było przez co, co jakiś czas następuje wznowa.Chcę to wyleczyć , a nie nacinać co chwilę.

Witam. Trudno cokolwiek doradzać bez badania i danych klinicznych: - jak daleko od odbytu jest ropień, czy ma związek z drogami rodnymi?, a może w okolicy kości ogonowej? leczy ginekolog czy chirurg? ...... i jeszcze więcej ??? Boję się iż przyczyna ma związek z kanałem odbytu ? ropień i przetoka okołoodbytnicza? Warto to sprawdzić, można próbować wykonać fiztulografię. Problem może mieć charakter "rozwojowy" = początkowy.