Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót trądziku po skończonej lekoterapii

Witam serdecznie. Jestem niemalże 3 tyg po skończeniu kuracji aknenorminem przyjąłem ponad 135 mg/ kg masy ciała. Po 1,5 tyg od odstawieniu leku trądzik powraca nie wiem co się dzieje ,ale codziennie jest go więcej małe krosteczki bolące, które są na całej twarzy :( Co mam robić bo to dziwne że po tak krótkim czasie jest nawrót trądziku
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dlaczego warto mówić o opryszczce?

Witam, nawrót trądziku po skończeniu kuracji izotretynoiną zdarza się, ale nie tak szybko. Trudno mi się do tego odnieść należy skonsultować się z dermatologiem który ponownie oceni zmiany i wykona dodatkowe badania np. w kierunku alergii pokarmowej lub zaburzeń hormonalnych. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy