Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót trądziku przy stosowaniu antybiotyku Tetralysal

Od lutego do września stosowałam antybiotyk tetralysal na trądzik, a także acnelec. Kuracja zupełnie pomogła. Znikły bolące gule, zaskórniki, a nawet częściowo blizny. Po odstawieniu antybiotyku do grudnia mogłam się cieszyć ładną, zdrową cerą. Nawrót trądziku rozpoczął się od jednego pryszcza. Jest ich teraz coraz więcej... Co robić?? Znów iść do dermatologa??? Jaką profilaktyke stosować?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Tak nalezy odwiedzić dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, niech lekarz zleci wykonanie odpowiednich badań i do leczenia można dołączyć zabiegi peelingów medycznych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy