Nawrót trądziku przy stosowaniu antybiotyku Tetralysal

Od lutego do września stosowałam antybiotyk tetralysal na trądzik, a także acnelec. Kuracja zupełnie pomogła. Znikły bolące gule, zaskórniki, a nawet częściowo blizny. Po odstawieniu antybiotyku do grudnia mogłam się cieszyć ładną, zdrową cerą. Nawrót trądziku rozpoczął się od jednego pryszcza. Jest ich teraz coraz więcej... Co robić?? Znów iść do dermatologa??? Jaką profilaktyke stosować?

Tak nalezy odwiedzić dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, niech lekarz zleci wykonanie odpowiednich badań i do leczenia można dołączyć zabiegi peelingów medycznych.