Nawrót usuniętego tłuszczaka u 25-latki

witam corka miala zabig na tluszczaka i zostal usuniety bylo to na wiosne w tej chwili odnowil sie i boli co z tym zrobic czy zostalo cos zle zrobione czy to normalne ze tak sie dzieje czytam o tluszczakach i wiekszosc pisze ze po zabiegu nie odrastaja ,nie bola a tu tak wszystko na opak co z tym zrobic mieszkamy niedaleko krakowa jest to mloda dziewczyna ma 25 lat i cos takiego nie dowiary nie wiem czy bylo to cos u mnie w rodzinie pani doktor co robic

Tłuszczaki nie są rzadkimi zmianami. Występują dość często. Są zmianami łagodnymi. W pierwszej kolejności zleciłbym wykonanie USG okolicy w celu oceny. Jeżeli potwierdzi się obecność zmiany, będzie trzeba powtórzyć zabieg wycięcia.