Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót włókniaka twardego po jego usunięciu

Witam. Miałam zabieg usunięcia włókniaka twardego. Włókniak usuwany był chirurgicznie, poprzez wycięcie. Niestety po miesiącu okazało się, że włókniak zwyczajnie odrósł. Nikt wcześniej mnie nie uprzedził o ewentualnych konsekwencjach. Czy jest sens dalej walczyć z tą zmianą i usunąć ją kolejny raz, licząc na to, że nie odrośnie? Czy mam prawo do bezpłatnej "poprawki" zabiegu, który nie przyniósł rezultatu? Dodam, że zmiana ta jest głęboka.
KOBIETA ponad rok temu

Pierwsza pomoc - poparzenia

Witam, Odrost włókniaka twardego zdarza się. Powinna być Pani uprzedzona o takiej możliwości przed zabiegiem. Można spróbować kolejny raz, ale wciąż trzeba liczyć się z nawrotem. Bezpłatna poprawka to kwestia umowy ustnej z lekarzem wykonującym zabieg. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy