Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót zaburzeń lękowych i depresji podczas odstawiania leków

Mam 20 lat, od 2012 roku leczyłam się przeciw depresji, natręctwom i lękom. Brałam dużo rodzajów leków przez te lata i pomogły. Dwa tygodnie temu wraz z psychiatrą i psycholog zdecydowałyśmy się na odstawienie leków (jestem teraz na 1/4 tabletce Paxtinu dziennie), bo wszystko już wydawało się dobrze i zdrowo. Jednak teraz wszystko zdaje się wracać - lęki, obniżenie nastroju... epizod depresyjny wręcz... Nie do końca wiem co robić, wracać do leków? Czy to wszystko poszło na marne? Pozdrawiam...
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Proszę iśc na wizytę do psychiatry i psychologa - wspólnie z nimi omówić sytuację i możliwe jej rozwiązania. Proszę nie wracać do leków na własną rękę - wcześniej niezbędna jest kontrola u specjalisty. Powodzenia!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety