Nawrót żylaków odbytu

Okolo 15 lat temu mialem hemoroidy zewnetrzne wyleczylem nasiadowkami z kory debu i czopkami na hemoroidy.Teraz po 15 latach znow mi sie pojawily na zewnatrz i pomimo braniu dostepnych masci i czopkow na poczatku nasiadowek z kory debu za nic nie chca zniknac.Lekarz hirurg zalecil masci picie oleju parafinowego ale pomimo stosowania nie chca zniknac.Nie wiem z kad sie tak nagle wziely.Przed tym jak sie pojawily mialem przez okolo dwa miesiace dosc czeste rozwolnienia.Nie mialem krwawienia i tera

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do proktologa, który pokieruje dalszym leczeniem.
Pozdrawiam