Nawroty bulimii po każdej próbie odchudzania

Witam, mam taki problem gdy zawsze próbuje odchudzać się zdrowo mam nawrót bulimii . MARZE o byciu szczupla mam 162 wzrostu i waże 64 kg. Kiedyś to było znacznie mniej . Teraz mam zakaz odchudzania się u rodziców. Każde odchudzanie czy nawet ćwiczenia częste powodowały u mnie nawroty . Nie wiem jak zaczać się odżywiać by nie było nawrotu choroby . Strasznie sie boję kolejna poraszka lub kolejnym wyladowaniem w szpitalu . Nie wiem co robić. Od zawsze też nie jadam mięsa.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Ten problem jest bardzo rozległy, dlatego prosze o kontakt:
ulewicznatalia@gmail.com
pomogę.

Wielokrotne odchudzanie się i ciągła zmiana wagi niekorzystnie wpływają na metabolizm i wygląd ciała.
Dieta wegetariańska, o ile jest dobrze zbilansowana, w dużym stopniu ułatwia osiągnięcie i utrzymanie szczupłej sylwetki.

Niezbędna będzie jednak pomoc dietetyka.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl