Nawroty depresji poporodowej

Moja córka miała depresję poporodową i po 2 latach nawrót zachowań depresyjnych.Ma synka z autyzmem.W ciągu miesiąca była 3 razy w szpitalu- 2 razy na oddziale psychiatrycznym.Wykluczono chorobę psychiczną.Nie śpi, jest agresywna werbalnie, zaniedbuje obowiązki wobec dziecka,źle reaguje na kolor czerwony i żółty.Nie daje sobie pomóc.Nie czyta, nie potrafi zrobić jednej czynności do końca.Jest osobą b. wykształconą.Zmienia się jej nastrój non stop.Każdą decyzję zmienia bez przyczyny.Jak jej pomóc

Dzień dobry,

Proszę zapytać córki - czy i jakiej pomocy potrzebuje od Pani.
Z drugiej strony, może Pani próbować namówić córkę na kontynuację (?) leczenia - u lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty. Pomoc psychoterapeutyczną może uzyskać w ramach NFZ - np.; w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychhoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.