Nawroty gorączki a praca w chłodzie

Witam, Ostatnio zacząłem pracę, w której czasem bywa chłodno. Raz na tydzień lub dwa tygodnie po powrocie z pracy nawraca gorączka. Max 38,3. Zawsze gdy zarzyję pyralgin i theraflu gorąckza spada i następnego dnia jestem zdrowy. Dodatkowy objaw to ból mięśni Nie mam kaszlu, kataru etc. Narażony w pracy jestem również na pyły z drewna. Ten stan mi nie przeszkadza, ale chciałbym zapytać, czy jakieś choroby mogą być z tym związane. Czy może regularne nawroty gorączki to normalna rzecz. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Nawroty gorączki o których Pan pisze należy wyjaśnić. Proszę zgłosić się do lekarza POZ lub specjalisty chorób wewnętrznych. Po wykonaniu dodatkowych badań będzie można postawić diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz