Nazwa znamienia skórnego

Witam, chciałabym się spytać, jak nazywa się znamię zaznaczone na zdjęciu? Znajduje się ono na karku. http://ifotos.pl/zobacz/unnamedjp_arsnqnp.jpg Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć.

Witam.
Zmiana wygląda na łagodną. Może to być np. naczyniowłókniak (ale zdjęcie jest niewyraźne i ciężko ocenić bez oglądania na żywo).
Proszę się udać do lekarza. Zmianę, dla spokoju sumienia, prawdopodobnie będzie trzeba usunąć i wykonać badanie histo-patologiczne.