Neavus dysplasticus w wyniku badania histopatologicznego

proszę o interpretacje badanaia histopatologicznego: rozpoznanie patomorfologiczne: neavus dysplasticus. Mikroskopowo minimalny margines:boczny-0,1cm -w głębi-0,6cm.

Witam. Wynik badnia to znamię o charakterze dysplastycznym, czyli mającym tendecję do transformacji nowotworowej. Takie znamię powinno zostać w calości usunięte.