Negatywne 7 testy ciążowe a podejrzenie ciąży

Witam, tydzień temu byłam u lekarza ginekologa który potwierdził, że moge być w ciązy, że na tym etapie test ciązowy powinien nam potwierdzić ciązę. wykonałam 7 testów ciązowych wszystkie negatywne okres spóżnia mi sie 3 dzień mam cykle 34-35 dniowe. czy moge być w ciązy? prosze o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Rzeczywiście test ciążowy powinien dać już wynik pozytywny, ale zdarzają się wyniki fałszywie ujemne. Proponuję dokładniejszą diagnostykę w Poradni Ginekologicznej.