Negatywne emocje w związku

Proszę o pomoc, Mam 19 lat i od 3 lat jestem z moim chłopakiem. Do czasu kiedy nie poszliśmy na studia było cudownie. Niestety od czasu studiów nic się nie układa. On dużo imprezuje-nie mam nic przeciwko oczywiscie, jednak on nawet o mnie nie pamięta. Oddalamy się od siebie. Jednak najgorsze jest to ze ten związek stał się "toksyczny" ... problem w tym że to z mojej strony tak jest. Nie wiem dlaczego rozbudziły się we mnie takie emocje. Chcę od niego odejść, ale nie potrafię.. pomocy !

Warto porozmawiać o swoich potrzebach i oczekiwaniach z partnerem, zapytać go o to samo. W szczerej rozmowie poszukać możliwości realizacji w partnerstwie. Jeśli się okaże, że Wasze cele nie są już zbieżne, albo systemy wartości - zmienione przez nowe priorytety, studia itp- odbiegają od siebie, to być może rozstanie nie jest złym pomysłem? Warto także dać sobie czas na przemyślenie decyzji i przyjrzenie się możliwościom zmiany. Realnym możliwościom. Można także skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty par i małżeństw.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza