Negatywne nastawienie i symulowanie choroby

Od kilku lat, mam takie dziwne nastawienie. Budzę się rano do szkoły i już wiem, że mam dość, że nie chcę tam iść. Bez powodu, albo powodem jest strach przed tym że zawalę kart lub spr. Symuluję wtedy chorobę (zazwyczaj że jest mi nie dobrze i chce mi się wymiotować). Mam niską samoocenę i nie mam praktycznie nikogo z kim mogłabym pogadać tak o wszystkim. Przez głowę już nie raz mi przeszło "czy ktoś by tęsknił jakbym się zabiła". Potrzebuję pomocy, ale nie wiem gdzie ją znaleźć.

Dzień dobry!

Może Pani zgłosić się np. do psychologa szkolnego, Poradni Zdrowia Psychicznego czy Centrum Interwencji Kryzysowej w swoim mieście. Numer telefonu zaufania dla młodzieży to 116 111. Także tam może Pani otrzymać informację o najbliższym Pani miejscu zamieszkania ośrodku pomocy psychologicznej.

Pozdrawiam!