Negatywne opinie na temat tabletek antykoncepcyjnych Microgynon 21

Szanowni Państwo, W zeszłym roku, przez okres 5 miesięcy, stosowałam tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. Brak skutków ubocznych sprawił, że w tym roku chciałabym wrócić do ich stosowania. Przeczytałam jednak sporo negatywnych opinii dotyczących przyjmowania Microgynonu 21 przez młode kobiety. Czy powinnam zatem zmienić pigułki na inne? Mam 23 lata. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosowanie każdego leku może wiązać się z wystąpieniem powikłań. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który dobierze odpowiedni preparat antykoncepcyjny.