Negatywne skutki wszywki

witam chcalbym sie zaszyc jestem po usunieciu sledziony splenomegalia jakie moga byc negatywne skutki wszywki na moje zdrowie

Witam Pana.
Po pierwsze - w Polsce nie wszywa się esperalu legalnie. Nie wiadomo co jest wszywane nielegalnie. Nawet jeżeli esperal z niepewnego źródła, to jest on bardzo szkodliwy dla organizmu a szczególnie dla mózgu.
Gorąco zachęcam do podjęcia terapii, która w bezpieczny sposób pomoże pozbyć się nałogu i zdecydowanie poprawi jakość życia. Sama chemia nie nauczy Pana radzić sobie ze stresem i innymi stanami emocjonalnymi. Tu jest potrzebny dobry, fachowy terapeuta uzależnień. Naprawdę warto.