Negatywne testy ciążowe a brak miesiączkowania

Kolejny test ciążowy negatywny- jest to już 6 test a miesiączki jak nie było tak nie ma . Partner podczas stosunku twierdził , że czuje ciepło w pochwie oraz , że ma uczucie jakby była jakaś sciana na przodzie która wygina mu członka , że nie może go włożyć do końca bo to blokuje . Bóle podbrzusza są nadal oraz bolące sutki . Co może być przyczyną? Nie robiłam już dawno badań tsh a choruje na niedoczynnosc tarczycy- obecnie nie przyjmuje lekow. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną braku miesiączki mogą być zaburzenia hormonalne. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.