Negatywne testy ciążowe i brak okresu przez 25 dni

Witam. Mam 19 lat. Okres spóźnia mi się 25dni. Zawsze miałam nieregularne cykle pomiędzy 30-35dni. Współżyłam z chłopakiem, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Po 4 tygodniach od stosunku zrobiłam dwa testy ciążowe (dzień po dniu). Były negatywne. Dodam, że bardzo się stresuję i ostatnio dużo wyjeżdżałam i przy tym schudłam (aktualnie ważę 46kg). Czy mogę wykluczyć ciążę? Nie mam żadnych jej objawów: nie bolą piersi, nie są powiększone, zero mdłości, omdleń, zawrotów głowy, bóli podbrzusza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.