Negatywne testy ciążowe, na menopauzę i owulacyjne a brak okresu

Test wyszedl negatywny na menopauze , negatywny ciazowy , testy na plodnosc nie wykazaly ani jednego dnia plodnego w dniach ktore powinny byc plodne , miesiaczka opoznia sie w tej chwili 5-6 dni poraz pierwszy , objawy z rana mdlosci brak apetytu na noc zwiekszony apetyt uczucie nienajedzenia sie zmeczenie i sennosc od rana do poludnia , piersi lekko nabrzmiale, zrywanie na wymioty ale bez tresci zarzucanie, Mam prawie 44 lata nie przyjmuje lekow od zadnytch chorob,

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję ponowne wykonanie testu ciążowego.
W przypadku pozytywnego testu lub braku poprawy w przeciągu najbliższych dni proszę skonsultować się z ginekologiem.