Negatywne testy ciążowe po stosunku z prezerwatywą

zrobilam 2 testy i obydwa wyszly negatywne, pierwszy robilam 13dni po stosunku a drugi 18 dni czy te wyniki moga byc wiarygodne? dodam, że zabezpieczalismy sie prezerwatywa ktora nie zsunela sie i nie pekla a po nalaniu do niej wody nic nie przeciekło czy jest mozliwosc ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Na podstawie podanych informacji można stwierdzić, że ciążę właściwie można wykluczyć. Nie ma powodów do niepokoju.