Negatywne testy owulacyjne po poronieniu

Witam. 12 września urodziłam w 25 tyg niestety dzidziuś urodził się martwy. Dostałam okres 5 września. 15 byłam u lekarza i potwierdził że wszystko jest ok i że mam już pęcherzyk przed owulacyjny. od tamtej pory robię testy owulacujne ponieważ chcemy zajść w ciąże. wszystkie testy wychodzą negatywnie. czy to znaczy że nie będe miała owulacji ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Negatywne wyniki badań mogą świadczyć o braku owulacji. Niemniej jednak wskazana jest ponowna wizyta u ginekologa celem oceny owulacji.