Negatywne trzy testy ciążowe a wykluczenie ciąży

Moja partnerka zrobiła test ciążowy po 3 tygodnaich od stosunku jeden po południu negatywny . nastepnie wstała rano nastepnego dnia i zrobiła testy dwóch różnych firm i również negatywne .ciąże można wykluczyć ? powiem tylko że zamiast okresu miała plamienia co te plamienia moga oznaczac?

Magdalena StusiĹska

Jezeli testy zostały wykonane w dniu lub po pierwszym dniu spodziewanej miesiączki ciążę można wykluczyć. Jeżeli plamienie zamiast okresu będzie się powtarzało należy udać się do ginekologa.