Negatywne wyniki testów ciążowych po stosunku przerywanym

Moje cykle są niereguralne, najkrotszy ;24, najdłuższy; 38. 11 maja dostałąm okres. 13 stosunek przerywany z chłopakiem. 28 maja test-negatywny. Poźniej w dniu spodziewanej miesiączki 3 czerwca- negatyw. Oraz 5 czerwca-ngatyw. Zrobić jeszcze test?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli trzy testy ciążowe są negatywne, ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę powtórzyć test lub skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.