Negatywny test, brązowe plamienia - co mi jest?

Witam.
Współżyłam z narzeczonym w dni płodne. 26.11 powinnam dostać miesiączkę, lecz 27.11 pojawiły się delikatne brązowe plamienia. Myślałam, że zaczęła się miesiączka ale nie. Ogólnie cały czas bolał mnie brzuch i podbrzusze (jakbym czuła wszystkie wnętrzności). Dziś 1.12 dostałam jakby miesiączkę choć jest gęstsza i ciemniejsza. Wcześniej podejrzewałam ciążę robiłam test, ale wyszedł negatywny, ale teraz to już sama nie wiem.
Dodam, że cykle mam raczej regularne co 28-29dni. Co to może być?

Dzień dobry!

Nie każda miesiączka musi wyglądać tak samo. Dla pewności można powtórzyć test za 4-5 dni.

Z poważaniem