Negatywny test ciążowy a plamienia koloru brązowego

Wcześniejszy okres miałam 2.09. 15.10 dostałam brązowego, nieobfitego brązowego plamienia Poprzedzał je delikatny ból lewego jajnika, jednak nie bolał mnie jak zazwyczaj ani brzuch ani piersi. Nie było typowych symptomów okresu. Po 7 dniach pojawiła się także krew a plamienia mam do dziś. Test ciążowy negatywny. Co mi może dolegać? W poniedziałek wybieram się do ginekologa ale chciałabym zasięgnąć rady także tutaj.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych jak i wielu patologii w obrębie narządów płciowych. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.