Negatywny test ciążowy a poronienie

Witam przez 3 tygodnie mialam objawy ciazowe okres powinnam dostac w poniedzialek wczoraj zrobilam test ciazowy pokazalo mi ze jestem 2 tygodniu ciazy zaraz pozniej pojawilo sie krwawienie i bole w pochwie pozniej jakies skrzepy po paru godzinach zrobilam test i wyszedl negatywny Czy ja poronilam?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, możliwe jest poronienie. Konieczna wizyta u ginekologa. Proszę udać się na wizytę. Po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.