Negatywny wynik białka w moczu w 18. tygodniu ciąży

witam odebrałam dzisiaj wyniki badań moczu czy może mi ktoś powiedzieć czy te wyniki są dobre dodam że jestem w ciąży w 18 tygodniu. białko w moczu- negatywny glukoza w moczu- norma ciała ketonowe- 0,5 mm0l/L urobilinogen- norma bilirubina- negatywna leukocyty- negatywna erytrocyty- 10/uL azotyny- negatywna leukocyty- 3-5 w polu widzenia erytrocyty- świeże 0-1 w polu widzenia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi obecność ciał ketonowych. Może być to wynik nieprawidłowego odżywiania się lub cukrzycy. Sugeruję nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.