Negatywny wynik testu ciążowego 3 tygodnie po inseminacji

witam. jestem 3tygodnie po inseminacji robilam test ciazowy jest negatywny bolaly mi sutki mdlilo dostalam miesiaczke ktora mam zawsze 5,6 dni a ta 1dzien lekie plamienie. 2dni normalne 4 dzien skonczyla sie.zaczelam szykowac sie do 2 inseminacji czy moge byc w ciazy skoro testy sa negatywne.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa, choć szansa na ciążę jest mała.