Negatywny wynik testu ciążowego a szansa na ciążę po stosunku dzień po okresie

witam mam pytanie dzien po okresie kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia bo chcielismy miec dziecko robilismy to kilka razy potem dostalam okresu dzien przed kiedy powinnam miec robilam test i wyszedl negatywny ale dziwnie sie czuje i brzuch tez mam dziwny czy moge byc w ciazy
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy z moczu jest wiarygodny po upływie minimum 14 dni od stosunku. Wykonany wcześniej nie wyklucza ciąży. Dla większej pewności proponuję wykonać test z krwi.