Negatywny wynik testu ciążowego a tabletka awaryjna

Witam , mam taki problem iz kochałam sie z chłopakiem jakies 22 dni temu..okres miałam dostać jakies 15 - 16 dni temu i nadal sie spoźnia ...Pękł nam kondom ale po 8h od tego zazyłam tabletke 72h po. Do tego czasu zrobiłam 4 testy na ciąze z apteki i kazdy był negatywny. Ostatni był wczoraj. Zaznacze ze nie brałam wczesniej tabletek antykoncepcyjnych. Moze to być ciąza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonane testy ciążowe, które dały wynik negatywny z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.