Negatywny wynik testu ciążowego, brak okresu i wynik TSH

Witam mam pytanie,nie mam miesiączki od 4 dni,robiłam test ciążowy dwukrotnie ale wyszedł negatywny,nawet robiłam badanie na tarczycęTSH i wyszedł wynik 1,02,a od jakiegoś czasu boli mnie w podbrzuszu tak jak przed każką miesiączką,ale nadal jej nie mam jaka może byc przyczyna.Prosiłabym o jakąś poradę

Aleksander Ropielewski

Konieczna jest konsultacja ginekologiczna w celu ustalenia przyczyny. Bez podstawowej chociaż diagnostyki nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.