Neisseria i steptococus viridans w wymazie z gardła

W wymazie gardła, który robię regularnie znajduje się neisseria i steptococus viridans. Wzrost bardzo obfity. Mam usunięte migdały gdyż co miesiąc mialem anginy od kilkunastu lat. Mam też usuniete polipy z zatok. Katar po operacji został. byłem zdrowy tylko pół roku. Mam niską odporność mimo brania czosnkowych preparatów. Wiem, że przy niskiej odporności owe bakterie powodują zakażenia. Czy to przyczyna moich dolegliwosci? Lekarze są podzieleni? Jak wyleczyć to do końca?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wszystkich badań dodatkowych nie można wdrożyć leczenia. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty laryngologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.