Nękające silne zawroty głowy przy podejrzeniu problemu z błędnikiem

Dzień dobry, od czasu do czasu nękają mnie silne zawroty głowy. Ostatni atak miałam 3 dni temu, nastąpił momentalnie powodując utratę równowagi, silne nudności, zawroty głowy jak na diabelskim młynie. Podejrzewam, że może być to problem z błędnikiem. Do jakiego lekarza się zgłosić? Jaka jest profilaktyka w leczeniu błędnika?

Objawy pasują do choroby Menierea ale ona ujawnia się w młodszym wieku a w trakcie napadu pojawia się osłabienie słuchu.. Udać się do laryngologa i neurologa.