Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nękanie i wyzwiska w rodzinie

Witam, Mam 21 lat. Od 3 lat borykam się z problemami rodzinnymi. Cała rodzina się ode mnie odwróciła. Od paru miesięcy z ich strony zaczęły się wyzwiska nekanie grozenie. Od tamtej pory nasiliły się u mnie mdlosci trwają całe dnie ciągle czuje się źle jak oszolomiona boje się ze to może być nerwica. W środki wszystko mi drży itd.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Dzień dobry!

Warto, żeby w tym trudnym czasie miała Pani pomoc i wsparcie, a jednocześnie możliwość także diagnozy (np. stanu nerwicowego czy depresyjnego) i ewentualnego podjęcia leczenia. Z psychologiem i/ lub lekarzem psychiatrą może Pani skontaktować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Pomocy Rodzinie itp.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
umów wizytę 0

Witam serdecznie,
Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinnego a także do psychologa. Nie pisze Pani z jakich powodów rodzina zachowuje się nagannie. Wyzwiska, nękanie i grożenie można zgłosić na policję. Nie ma takich przyczyn, żeby rodzina zachowywała się w taki sposób do Pani, jak to Pani opisuje.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
www.psychoterapie-szczecin.pl

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety