Nephrectomia dex guza nerki prawej

TK04.06 W porównaniu z badaniem 14.01.13 lewe nadnercze większe aktualnie 24x30mm- konieczna dalsza diagnostyka. Jak poprzednio: gładko odgraniczona torbiel przedniego śródpiersia ok.100x70x60mmm. Powiększony prawy płat tarczycy ok.37x47mm schodzący do tylnego śródpiersia pomiędzy tchawicą i przełykiem. Natomiast 10.09.2008 wykonano Nephrectomia dex guza nerki prawej. Badanie histopatologiczne 15.09.2008 : 46509-13 Carcinomaex cellulis renalibus typus clarocellularis cum haemorrhagiis focalibus.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do onkologa gdyż nie można wykluczyć w tym momencie wznowy.