Nerwiakowłókniakowatość typu I a badania markerów

Moja chorobaNerwiakowłókniakowatość typu I (choroba von Recklinghausena) pytam o jakie rodzaju MARKERY powinienem zrobić w celu wczesnego wykrycia nowotowry Roviłem CEA wyszło 0,6 norma 3,8 dla nie palących a dla paląctch 5,8. Chodzi mi o pakiet czy na wątrobe ,trzuskę itp)

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że najlepiej jest wykonać badanie obrazowe. Proponują udać się do lekarza rodzinnego