Nerwica a brak czucia podczas połykania

witam ,mam pytanie czy w nerwicy jest tak ze,mozna nie czuc polykania,bo ja tak mam i nie wiem od czego :( nie mam kuli chisterycznej tak zwanej tylko nie czuje polykania ,jeszcze czasem bardzo wolno bije mi serce i mam niski puls,czy to jest mozliwe przy nerwicy ??i czuje tez pustke w srodku bardzo prosze o szczera odpowiedz .dziekuje z gory

Witam,

Pana objawy mogą być faktycznie połączone z zaburzeniami nerwicowymi. Z Pana opisu trudno mi jednak wywnioskować, czy korzysta Pan z leczenia czy nie. Jeśli nie, zachęcam Pana do udania się do lekarza internisty, opowiedzeniu mu o objawach. On zadecyduje o przeprowadzeniu badań lub skieruje Pana do specjalisty. Jeśli korzysta Pan już z leczenia farmakologicznego zaleconego przez lekarza psychiatrę, polecam skorzystać z psychoterapii, która pomoże Panu uporać się z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik