Nerwica a duszności

A czy nerwica też morze powodowac dusznosci jak sobie z tym radzic gdyż przychodzi ona nagle pół dnia ok a pużniej cały organizm dygocze i mam wrażenie jak by mi wszystko siedziało w gardle

Witam. Operuje Pani słowem: nerwica. Czy to oznacza, że taką diagnozę postawił psycholog lub psychiatra? Jeśli nie była Pani u tych specjalistów, to jak najszybciej należy to zrobić. Tzw. "nerwica" jest skutkiem tego co wydarza się w Pani życiu. Być może znalazła się Pani w sytuacji, która Panią przerasta, nie wypowiada Pani słów, które chciałaby Pani powiedzieć. Wówczas są takie objawy jak w Pani opisie.