Nerwica a duszności, problemy z koncentracją i pamięcią

Dzień dobry! u mnie zdiagnozowano nerwicę miałam w zasadzie tylko duszność na terapii dużo się dowiedziałam i wiem jak sobie teraz radzić, ale później doszły problemy z koncentracją pamięcią miewam chwile ze nie mam totalnie ochoty nic robić zauważyłam ze pojawia się to po syt. kiedy czuje się bezradna ze do czegoś się nie nadaje, studiuje pielęgniarstwo i cały czas myślę, że nie powinnam ze względu na nerwice a nie wiem co mogłabym innego robić, czy te objawy też mogą wynikać z nerwicy?Kasia

Zaburzenia koncentracji zdarzają się przy nerwicy. Szczególnie, jeśli w Pani myśleniu o sobie jest dużo niepewności i braku stabilnego poczucia własnej wartości. Zachęcam do kontynuowania psychoterapii- być może są jeszcze jakieś nieprzepracowane obszary i emocje i to one właśnie są odpowiedzialne za kolejne pojawiające się objawy? Psychoterapia pozwoli poradzić sobie z nimi!