Nerwica a kłucie w czole, mrowienia wokół ust, osłabienie ręki i uczucie kopania w brzuch

Witam i błagam o pomoc.Czy możliwe jest aby przy nerwicy są kłucia w czole,mrowienia wokół ust i skroni,słabnięcie siły jednej ręki,uczucie polewania wrzątkiem stóp,takie dziwne uczucie słabej głowy-jakby mi zaraz miała spaść z szyji,uczucie kopania w brzuchu.Dodam że te objawy nękają mnie 24 godziny na dobę,co 5-10 minut pojawia się kilka objawów,znikają i pojawiają się nowe albo wracają te same.Kilaknaście razy w ciągu godziny.Sama córkę wychowuję,nie daje już rady :-(((((

Przy nerwicy możliwe są różnorodne dolegliwości płynące z ciała. Nerwicy moze towarzyszyć nie tylko lęk i niepokój, ale także objawy somatyczne, np. drętwienie, kłucia. Żeby jednak zdiagnozować przyczynę objawów, konieczna jest konsultacja lekarska. Zawsze trzeba wykluczyć podłoże somatyczne. Dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy internisty (być może zaleci Pani dalsze konsultacje), lekarza psychiatry oraz psychologa bądź psychoterapeuty.

Psychologia

Jeśli objawy są tak częste i tak nasilone jak Pani opisuje, powinna Pani jak najszybciej skonsultować je z lekarzem psychiatrą.