Nerwica a lęk przed niespełnieniem marzeń

Chciałabym zadać jeszcze jedno pytanie, zapisałam się po raz drugi na terapię z powodu nerwicy, boję się że nigdy nie wyjdę za mąż z powodu nerwicy do tego bardzo boje się porodu, te myśli powodują, że myślę jaki sens ma moje życie skoro moje marzenia mogą się nie spełnić a nie chce kogoś obarczać moją chorobą myśli te dołują mnie i odbierają chęć do życia zauważyłam że nie ma wtedy ochoty nic robić, nie mogę zaakceptować, że mam nerwicę, jak to zrobić jak pokochać siebie taką?Kasia

Zachęcam do cierpliwości. Jest Pani w terapii i będzie mogła przepracować wszystkie te lęki i emocje z terapeutą. To pomoże się zmienić, a tym samym ułatwi realizacje życiowych celów i marzeń. Nerwica jest uleczalna! Warto w to uwierzyć i pracować nad sobą.