Nerwica a leki psychotropowe

Witam nie radze sobie z nerwica byle blachostka potrafi wyprowadzić mnie z równowagi i musze się później dlugo uspokajac. Poza tym mam problemy z hiperwentylacja. Niedawno przeszlam zapalenie pecherza i bol zwiazany ze zlogami w nerce. Caly czas martwie sie o swoje zdrowie nie potrafię cieszyć się życiem. Nie chce faszerowac się psychotropami. Proszę o poradę.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza