Nerwica a objawy kiły

Czy zrobić badania na kiłę? Od 2 lat mam drętwienia głowy i skoki ciśnienia (3-4 "ataki" ciśnienia prawie z omdleniem w tym okresie). Kręgosłup, głowa przebadane- tomograf, rezonans. Lekarz stwierdził nerwicę. Ponadto jakieś 2,5 roku temu miałem plamę owalną na żąłędziu - czasami znikała. Dermatolog kazał smarować Protopic. Czasami znikają - czasem się pojawiają mniejsze plamki (czasami pękały). Czy powiązać nerrwicę z kiłą? (3-5 lat temu miałem ryzykowne kontakty - seks oralny bez prezerwatywy)

Podane przez Pana objawy raczej nie sugeruja kily,ale jesli ma pan watpliwosci co do mozliwej choroby z rodzaju przenoszonych droga płciowa warto skonsultowac sie ze specjalista wenerologiem