Przeczulica skóry a nerwica

Witam serdecznie, chciałabym zapytać co poradzić na przeczulicę ciała na skutek nerwicy? Skóra boli, piecze pomagamy zimna woda ale tylko na chwilę. Czytałem opinie na temat przeczulicy, pojawia się wiele informacji, między innymi o związkach z półpaścem itp., ale brakuje informacji jak sobie z nią poradzić. Tak jak pisałem, zimna woda pomaga jedynie doraźnie, a przeczulica męczy cały czas. Zaznaczam, że przeczulica skóry powstała na skutek nerwicy. Jak można sobie z nią poradzić? Co możemy zrobić żeby przeczulica minęła i nie trzeba było już odczuwać jej negatywnych skutków? Może istnieją jakieś leki na przeczulicę, najlepiej bez recepty, które można szybko zastosować i które dobrze pomogą w rozwiązaniu tego problemu? Może jakaś maść na przeczulicę albo domowe sposoby, dzięki którym będzie można sobie poradzić? Bardzo proszę o pomoc!

Pozdrawiam,
Dominika Farley
www.tpbkrakow.com

Dzień dobry,

Proszę rozważyć leczenie przyczynowe nerwicy - tj. podjąć psychoterapię.
W Warszawie może Pan podjąć leczenie np.: w IPiN, Ośrodku Rasztów bądź znaleźć w internecie listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (lista wg miejscowości).