Nerwica a stwardnienie rozsiane

Witam, Mam 28 lat. Od ponad 6 lat zmagam się z nerwicą. Ogólnie mam zaniżoną samoocenę i skłonności hipochondryczne. Często towarzyszą mi lęki a w stanach zdenerwowania czuję przechodzące ciało prądy i fale ciepła od klatki piersiowej do nóg. Mam pytanie czy to może być szkodliwe dla układu nerwowego? Bardzo boje się że mogę zachorować na stwardnienie rozsiane. Dziękuję za opinie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do swojego lekarza, który na podstawie badania określi konieczność zlecenia np. dodatkowych badań lub wykonanie konsultacji neurologicznej. Pozdrawiam